Nasze przedszkole to placówka funkcjonująca od 1973 roku. To duży wolnostojący budynek, otoczony pięknym ogrodem pełnym atrakcji.

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze odbywają się w sześciu grupach liczących 25 dzieci.

Dziećmi opiekuje się wysoko wyspecjalizowana kadra pedagogiczna, stale podnosząca swoje kwalifikacje i kompetencje. Nauczyciele wdrażają bogatą ofertę edukacyjną, wykorzystując różnorodne formy i metody aktywizujące działania dzieci opierając się na nowatorskich metodach edukacyjnych m.in.: „Metoda Dobrego Startu”- M. Bogdanowicz, „Dziecięca Matematyka”- E. Gruszczyk-Kolczyńskiej czy „Pedagogika zabawy” według Klanzy. Wszystkie przedszkolaki mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień,  na różnego rodzaju zajęciach dydaktycznych, między innymi z języka angielskiego i rytmiki. Wszystkie dzieci objęte są również opieką logopedy i psychologa.

Wychowankowie przedszkola zachęcani przez nauczycieli chętnie biorą udział w różnorodnych konkursach, przeglądach organizowanych w przedszkolu i poza nim, odnosząc niemałe sukcesy.

Często  zapraszani są do przedszkola ciekawi goście reprezentujący interesujące zawody oraz umiejętności. Co najmniej raz w miesiącu na przedszkolnej scenie prezentowane są przedstawienia teatralne lub koncerty muzyczne w wykonaniu profesjonalistów. Swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne prezentują także dzieci z okazji różnych uroczystości przedszkolnych.

Zielone otoczenie budynku nie tylko je zdobi, ale również kształtuje poczucie estetyki i poszanowania przyrody u naszych wychowanków. Nowo zagospodarowany, kolorowy plac zabaw, umożliwia dzieciom bezpieczną i kreatywną zabawę na świeżym powietrzu.

Dzieci bardzo chętnie przychodzą do naszego przedszkola czując, że są rozumiane i kochane przez wszystkich pracowników.

W naszym przedszkolu jest miło, przyjaźnie i rodzinnie. Jesteśmy otwarci na potrzeby dzieci i rodziców. Chcąc ułatwić maluchom przedszkolny start, organizujemy i realizujemy program adaptacyjny. Przyszłe przedszkolaki i ich rodzice mogą w tym czasie lepiej poznać nasze przedszkole.