Specjaliści

Logopeda mgr Luiza Paplińska-Muc pracuje z dziećmi ze wszystkich grup wiekowych w poniedziałki i środy w godzinach 8.00 – 11.00. Spotkania z rodzicami są możliwe w przedszkolu po uprzednim umówieniu, na prośbę rodzica lub logopedy.

Psycholog mgr Anna Kostrzewska pracuje z dziećmi ze wszystkich grup wiekowych raz w miesiącu w godzinach 8.30 – 13.00. Harmonogram pracy specjalisty psychologa na drugie półrocze zostanie podany w styczniu. Spotkania z rodzicami są możliwe w przedszkolu po uprzednim umówieniu, na prośbę rodzica lub psychologa.

Psycholog Anna Kostrzewska jest pracownikiem Zespołu Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych nr 1 ul Zawiszy 13 w Warszawie tel. 22  631 08 23. Jest to poradnia rejonowa dla naszego przedszkola. Kontakt indywidualny z psychologiem jest możliwy także w wyżej wymienionej poradni.